Hakkımızda

Kurumsal Kimliğimiz

25 yıldır hizmet sektöründe profesyonel danışmanlık ve işletmecilik üzerine ihtisas yapmış profesyonel girişimcilerin kurduğu Corpneed, Hazır Ofis sektöründe Ulusal ve Uluslararası pazarlarda hızlı bir şekilde büyümeyi kendine hedef olarak seçmiştir. Mayıs 2016 tarihi itibariyle ilk merkezini Folkart Towers’ta açan Corpneed, 2017 yılı başında İstanbul ve Ankara merkezlerini faaliyete geçirecek. Vizyonumuz , “Sektörün öncülüğünü yaparak, rakiplerine örnek olan, Türkiye’nin lider firmaları arasında yer almak”tır.

[instagram-feed showheader=true widthunit=273 heightunit=273 imagepadding=0 showfollow=true showbutton=false]

25 yıldır hizmet sektöründe profesyonel danışmanlık ve işletmecilik üzerine ihtisas yapmış profesyonel girişimcilerin kurduğu Corpneed, Hazır Ofis sektöründe Ulusal ve Uluslararası pazarlarda hızlı bir şekilde büyümeyi kendine hedef olarak seçmiştir.

Mayıs 2016 tarihi itibariyle ilk merkezini Folkart Towers’ta açan Corpneed, 2017 yılı başında İstanbul ve Ankara merkezlerini faaliyete geçirecek.

Vizyonumuz , “Sektörün öncülüğünü yaparak, rakiplerine örnek olan, Türkiye’nin lider firmaları arasında yer almak”tır.

Gönder
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?

Sizi Arayalım!

    Adınız Soyadınız

    E-posta Adresiniz

    Telefon Numaranız

    Ofis Türü

    Kişisel verilerinizin gizliliği ve korunmasına önem veriyoruz. Doldurduğunuz form ile kişisel verileriniz işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili aydınlatma metnimize buradan ulaşabilirsiniz. Sayfa linki