İstanbul BYOFFICE

 

CorpNeed artık İstanbul’da hizmetinizde…

 

İstanbul’un popülaritesini hiçbir zaman yitirmeyen içinde barındırdığı iş ve sosyal hayatıyla her zaman yüksek talep gören Kadıköy ilçesinde hazır ve sanal ofis hizmeti alabileceğiniz yeni bir lokasyonunuz var artık. Byofis, İstanbul lokasyonumuzda son derece modern dekore edilmiş özel ofislerimiz, toplantı salonlarımız, business lounge alanımız ve sekreterya hizmetimiz ile size hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

 

Ofisiniz Kadıköy’de olmalı…

 

Deneyimi ve kurumsal kimliğini İstanbul’lu firmalarla tanıştırmak isteyen CorpNeed İstanbul’daki lokasyonunu BYOFFICE iş merkezi olarak seçti.

 

Merkezimiz İstanbul Anadolu yakasının Kozyatağı semtindedir. Metro istasyonuna birkaç dakika mesafede olan merkezimiz size ve müşterilerinize rahat bir ulaşım imkanı sunuyor.

 

Prestijli iş çevresi, ulaşım kolaylığı, sosyal ve kültürel etkinlikleri, modern çevre düzenlemeleri ile Kozyatağı lokasyonlu adresiniz ofiniz en ideal adrestir.

 

Kurumsal adresiniz için CorpNeed

 

Şirketiniz için kurumsal bir yasal adrese ihtiyacınız varsa, CorpNeed İstanbul’daki “Sanal Ofis, Hazır Ofis ve Paylaşımlı ofis hizmetimizden faydalanabilir, çağrılarınız şirket adına profesyonel sekreterler tarafından karşılanır, müşterilerinizle veya misafirlerinizle toplantı yapmak istediğinizde toplantı odalarımızdan faydalanabilirsiniz.

 

Adres : BYOFFICE Plaza  Kadıköy, İstanbul
Tel: 0(216) 906 00 20

[su_gmap address=”40.9770346,29.0930248″]

 

Gönder
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?

Sizi Arayalım!

    Adınız Soyadınız

    E-posta Adresiniz

    Telefon Numaranız

    Ofis Türü

    Kişisel verilerinizin gizliliği ve korunmasına önem veriyoruz. Doldurduğunuz form ile kişisel verileriniz işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili aydınlatma metnimize buradan ulaşabilirsiniz. Sayfa linki