Sanal Ofis

Şirketiniz için satın alamayacağınız tek şey imajdır…

CorpNeed İzmir’de Sanal Ofis hizmetini farklı bir boyutta sunuyor. Folkart Towers Plaza Sanal Ofis hizmetlerimiz ile kurumsal bir imaja sahip olacaksınız. İzmir’ in en prestijli plazasında yasal adresiniz olsun istemez misiniz? Folkart Towers İzmir Sanal Ofis hizmetimiz ile kurumsal bir imaja sahip olacaksınız. Sanal ofis İzmir arayışınız için size en cazip ve ekonomik sanal ofis çözümlerini sunmaktayız. Vakit kaybetmeden bize ulaşın İzmir’de en uygun sanal ofis fiyatları seçenekleri için sizinle irtibata geçelim.

Sanal Ofis

Sanal Ofis

İzmir Sanal Ofis Fiyatları ve Çözümleri

  • Prestijli yasal iş adresi,
  • Şirketiniz adına özel telefon hattı,
  • Türkçe ve İngilizce çağrı karşılama,
  • Özel hattınızı taşıma imkanı,
  • Profesyonel ekipler tarafından, gelen telefon çağrıların şirketinizin adı ile cevaplanıp, online yönlendirilmesi
  • Posta ve Kargolarınızın teslim alınıp muhafaza edilmesi, dilediğinizde farklı bir adrese yönlendirilmesi,
  • Siz ofis dışında iken misafirlerinizin karşılanıp ağırlanması,
  • Toplantı odaları ve günlük ofislerimizden indirimli olarak faydalanma imkanı,
  • Akıllı telefonlarınızdan ve web üzerinden rezervasyon imkanı.

Sanal Ofis İzmir’de Folkart Towers’ta

Şirketiniz adına özel tahsis edeceğimiz 0232 veya 0850 alan kodlu telefon ve faks numarası ile gelen çağrılarınız şirketinizin ismi ile cevaplanır ve telefonunuz özel sekreterler vasıtasıyla anlık olarak cep telefonunuza aktarılır. Çağrınıza yanıt vermek istememiz durumunda e-posta yoluyla bilgilendirilirsiniz. Böylece sanal ofis için ihtiyacınız olan tüm sekreterya hizmetlerinden faydalanmış olursunuz.

SANAL OFİS HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER?

Düşük bütçeli iş kurmak mı istiyorsunuz? Sanal ofis nedir?

Sanal ofis kiralama hizmeti kurumsal altyapısı hazırlanmış kartvizitinize adresini, telefonu koyabileceğiniz geleneksel ofis hizmetlerinden tamamen arındırılmış yasal iş adresi hizmetidir. Siz ofis dışında iken telefonlarınıza ve elektronik postalarınıza bakarak yönlendirme yapan ve gün içinde gelen posta ve kargolarınızı teslim alıp, dilediğiniz başka bir adrese yönlendiren her an elinizin altında ulaşabileceğiniz bir sekreterin hizmet verdiği kurumsal bir ofis hizmetidir.

Sanal Ofis isminden de anlaşıldığı gibi, size gerçek bir ofis sunmadan ama gerçek bir ofiste ihtiyacınız olabilecek tüm kurumsal imkanları sağlayan bir hizmettir. Her ne kadar her gün gitmek zorunda olmadığınız bir ofisiniz olmasa da, sunduğu yasal adres sayesinde, size prestijli bir ofis adresi desteği vermektedir. Beraberinde sunduğu sekreterya hizmeti ile firmanız adına telefonlarınıza yanıt verilmekte, yine siz ofis dışında iken misafirleriniz karşılanıp ağırlanmaktadır.

İzmir Sanal Ofis sektöründe yeni bir yapılanma içinde hızla büyümeye devam ediyor. Özellikle Folkart Towers Sanal ofis kiralaması yapacak şirketler için prestijli adreslerden biri olarak kabul edilmektedir. İzmir’li firmalar sanal ofislere çok hızlı adapte oldular. Özellikle Sanal Ofis fiyatları uygun hizmeti İzmir’li şirketlerin yatırım maliyetini düşüren en önemli unsur haline gelmiştir. Ucuz Sanal ofis İzmir için artık birçok firma prestijli bir iş adresi edinmektedir.

CorpNeed hızlı bir kiralama yaparak, ertesi gün işinizi faaliyete geçirebilirsiniz. Ekonomik ofis çözümleri sayesinde bir çok yatırım maliyetinden kurtulabilirsiniz.

Neden sanal ofis kiralama yapmalıyım?

İzmir Sanal Ofis seçmeniz için en önemli nedenlerden biri, profesyonel sekreterlik hizmetidir. Bu hizmet için CorpNeed sizlere 0232 veya 0850’li bir sabit numara tahsisi yapmaktadır. Telefonları firmanızın ismi ile karşılayan, arayan kişileri sizinle buluşturan profesyonel sekreteriniz sayesinde firmanızın canlı bir yüzü olacaktır.

İzmir Sanal Ofis

İzmir Sanal Ofis

Sanal ofisin faydası ve avantajları nelerdir?

Kurumsal ve profesyonel ofis yönetimi, yasal bir iş adresi olması sebebiyle banka ve finans kuruluşlarından kolay kredi temin etme imkanı; Ofis kirası, stopaj, aidat, elektrik, su, telefon, ısıtma-soğutma faturalarından kurtulma; Sarf malzeme diye tanımladığımız, yazıcı, faks, scanner, fotokopi makine temini ve bakım ihtiyacınızın olmaması; Çalışan istihdamına gerek kalmadan tazminat, ihbar maaş, sigorta, yol ve yemek yardımı gibi masraflara katlanmak zorunda kalmamak; Şirket hattınız taşıma imkanı yada şirketiniz adına özel telefon hattı; Sekreteriniz tarafından posta ve kargolarınızın teslim alınıp muhafaza edilmesi, dilediğinizde farklı bir adrese yönlendirilmesi; Akıllı telefonlarınızdan ve web üzerinden rezervasyon imkanı.

İş yeri adresim neresi olmalı?

İş yeri adresinizi seçerken mutlaka Prestijli bir adres olmasına önem verin. İzmir’de Sanal Ofis hizmeti alacaksanız ve mademki fiziki olarak bir ofisiniz olmayacak ise, Folkart Towers tek seçiminiz olsun.

Sekreterli Sanal Ofisler, şirketinizin adıyla çağrılara yanıt vermekte ve günlük posta, kargo, faks işlemlerinizi yöneterek, kargolarınızı teslim alarak sizi bilgilendirmektedir. Siz ofis dışında iken, biz sizin adınıza şirketinizi temsil ediyoruz.

Müşterilerinizi nasıl ağırlayacaksınız?

Sanal Ofis kiraladığınızda her ne kadar fiziki bir ofis olmasa da CorpNeed müşterilerinizi ağırlayacak  ortamları size yaratıyor. Müşterilerinizle toplantı yapmak istediğinizde önceden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Toplantı odası hizmetimiz sırasında, müşterilerinize çay kahve ikramı ile hizmet vermekteyiz.