, Hazır Ofis, Sanal Ofis

Yeni Şirket Kuruluşu ve Şirket Adresi Taşıma

Sanal ve hazır ofis sektörünün öncüsü CorpNeed, İzmir Folkart Towers’tan sonra İstanbul ve Londra’daki ofisleri ile birlikte hızlı bir büyüme trendi içine girdi. İzmir sanal ofis hizmeti ile farklı sektörlerden firmaları bünyesinde barındıran CorpNeed,  sadece şirket kuruluşu ile kalmayıp, toplantı ve seminer hizmetleri, sekreterya, posta&kargo ve hukuk danışmanlığı olmak üzere şirketlere birçok konuda hizmet vermeyi amaçlıyor.

 

Yeni Şirket Kuruluşu ve Şirket Adresi Taşıma

Yeni Şirket Kuruluşu ve Şirket Adresi Taşıma

İzmir sanal ofis hizmetinin önemini yeni yeni anlamasına rağmen, CorpNeed sektöre yaptığı yatırımlarla pazar liderliğini yükseltmeye devam ediyor. Yenilikçi ruhu, müşteri memnuniyetine verdiği önem, kaliteli insan gücü, pazardaki gelişmeleri yakından takip etmesi, CorpNeed firmasını sektörde ayrıcalıklı bir noktaya taşıdı.

İstanbul ve İzmir’de sanal ofis ve hazır ofis hizmeti veren CorpNeed, yurtdışındaki ilk ofisini Londra’da açtıktan sonra, Türkiye’deki diğer büyük şehirlerde yeni ofislerini faaliyete geçirmeye hazırlanıyor.

Prestijli bir şirket adresi için sizi CorpNeed hazır ve sanal ofislere bekliyoruz.

Post Your Thoughts

Gönder
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?

Sizi Arayalım!

    Adınız Soyadınız

    E-posta Adresiniz

    Telefon Numaranız

    Ofis Türü

    Kişisel verilerinizin gizliliği ve korunmasına önem veriyoruz. Doldurduğunuz form ile kişisel verileriniz işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili aydınlatma metnimize buradan ulaşabilirsiniz. Sayfa linki