, Sanal Ofis

Şirketler Neden Sanal Ofise Taşınıyor?

Şirketler ticari faaliyetlerini devam ettirmek adına mali politikalarını gözden geçiriyorlar. Kar etmenin zorlaştığı günümüz ekonomik ve rekabetçi ortamında, maliyetleri kontrol altında tutarak ticari devamlılığı sağlamak temel unsur haline geldi. Diğer taraftan, özellikle tüzel şirketler kapatmak( ltd ve a.ş. gibi), bir şirket açmak kadar maliyetli duruma geldi. Bu sebepten dolayı ekonomik çalkantının içinde savrulmak yerine sakin bir limana park etmek isteyen şirket sahipleri, şirketlerini sanal ofise taşıyorlar.

Şirketler Neden Sanal Ofise Taşınıyor?

Şirketler Neden Sanal Ofise Taşınıyor?

Ekonomik fırtınalar düzelse dahi, şirketler kendini sanal ofis ortamında daha güvende hissetmeye devam edecekler. Birçok şirket, merkez adresini sanal ofiste tutmaya devam ederken, üretim, dağıtım, showroom gibi ofislerini başka adreslere konumlandırıyorlar. Böylece merkez yasal adresleri hiçbir zaman risk altında kalmıyor. Sanal ofisler şirketler için bir “Sigorta” görevi görmeye devam ediyor.

Post Your Thoughts

Gönder
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?

Sizi Arayalım!

  Adınız Soyadınız

  E-posta Adresiniz

  Telefon Numaranız

  Ofis Türü

  [recaptcha]

  Kişisel verilerinizin gizliliği ve korunmasına önem veriyoruz. Doldurduğunuz form ile kişisel verileriniz işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili aydınlatma metnimize buradan ulaşabilirsiniz. Sayfa linki