, Sanal Ofis

Sanal Ofis Avantajları

NEDEN SANAL OFİS?

Sanal Ofis hazır ofislerden sadece fiziki koşullar olarak farklılık gösteriyor. Fiziki olarak bir ofisiniz olmasa da, sekreterlik hizmetiyle birlikte son derece prestijli bir yasal adrese sahip oluyorsunuz.

Sanal ofis İzmir için son zamanlarda önemli bir değer haline gelmeye başladı. Corpneed’in Folkart Towers lokasyonunu seçmesindeki tek sebep, şirketlere prestijli bir iş adresi sunmak istemesi. Profesyonel sekreteya hizmeti ile çağrılarınız şirket ismiyle karşılanıp, müşterilerinize kurumsal bir imaj sergiliyoruz. Müşterilerinizle özel görüşme yapmak istediğinizde toplantı odalarından faydalanıyorsunuz.

İzmir’de sanal ofis tercih eden şirketlerin sayısı hızla artmaya devam ediyor. Sanal ofis hizmeti, hiçbir sektör ayrımı olmadan, her iş koluna hitap edebiliyor. Ayrıca sanal ofis şirket kuruluşu yapmak isteyen firmalar, bu işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyorlar. İlgili ilçe vergi dairesinden gelen memurlar birkaç gün içinde  yasal adres sanal ofis yoklamanızı tamamlayarak, şirketinizi faal duruma getiriyor.

Gönder
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?

Sizi Arayalım!

    Adınız Soyadınız

    E-posta Adresiniz

    Telefon Numaranız

    Ofis Türü

    Kişisel verilerinizin gizliliği ve korunmasına önem veriyoruz. Doldurduğunuz form ile kişisel verileriniz işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili aydınlatma metnimize buradan ulaşabilirsiniz. Sayfa linki