, Sanal Ofis

Ofis Tarzınızı Değiştirin

OFİS TARZINIZI DEĞİŞTİRİN

Giydiğiniz kıyafet, ayakkabınız, aksesuarlarınız nasıl kişiliğinizi yansıtıyorsa, ofisinizde yaşam tarzınızı yansıtır. İş dünyası artık prestije önem veriyor. Şirketler marka algısına yüksek bütçeli kaynaklar ayırıyorlar. Artık şirketler, ucuz hizmetle hızlı sürümden kazanmak yerine,  uzun vadeli kaliteli marka bilinci yaratmayı amaçlıyorlar. Yerli ve uluslararası pazarlarda  rekabet gücünü arttırmak için kalite standartlarına uymanız gerekiyor. Aksi taktirde küçük havuzda büyük balıklara yem oluyorsunuz.

Rekabet gücünüzü arttırmanın ilk adımı, şirket kuruluşu için seçeceğiniz “yasal şirket adresiniz”.  İçinde bulunduğumuz çağ, şirketlerin verimliliğini ve performansını arttırmak için her türlü enstrümanı kullanmaya zorluyor. Gerçek ama bir o kadar maliyetli olan her şey yerini Sanal’a bırakıyor. Tıpkı, iş yeri ofislerinde olduğu gibi.

Gerçek bir ofis  yerine, artık Sanal Ofis sayesinde şirketler ofis kiralama maliyetinden kurtuluyor. Bu konuda ulusal çapta hizmet veren CorpNeed, İzmirde sanal ofis hizmetini en prestijli plazası olan Folkart Towers’ta   hizmetinize sunuyor. İzmir sanal ofis hizmetiyle yeni çağa ayak uyduruyor.

CorpNeed İzmirde Sanal ofis hizmeti sayesinde, Folkart Towers’ta şirketinizin kuruluşu yapın.

Gönder
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?

Sizi Arayalım!

  Adınız Soyadınız

  E-posta Adresiniz

  Telefon Numaranız

  Ofis Türü

  [recaptcha]

  Kişisel verilerinizin gizliliği ve korunmasına önem veriyoruz. Doldurduğunuz form ile kişisel verileriniz işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili aydınlatma metnimize buradan ulaşabilirsiniz. Sayfa linki