, Hazır Ofis

Kiralık Hazır Ofis İzmir

Kiralık Hazır Ofis Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Yeni kurulan ve az ekibe sahip bir şirketlerin tercih ettiği ofis tipidir. Plaza gibi lüks yerlerde ve iş merkezlerinde kiralanan alanın fiziki olarak sadece kiralayana ait olduğu bir ofis tipi kiralama yöntemdir. Aynı zamanda ekonomik kriz nedeniyle küçülme yoluna giden firmalar için bulunmaz bir ekonomik seçenektir. Kiralık hazır ofisler bazen de şirketlerin ya da firmaların büyüme öncesi ara çözümü olur.

Kiralık Hazır Ofis İzmir

Kiralık Hazır Ofis İzmir

Kiralık hazır ofis İzmir şehrinde oldukça tutulmuş ve ekonomik olarak ofis kiralama sistemidir. Bu sistemle firmaların, şirketlerin kurum imajları yüksek düzeye varır. Kiralık hazır ofisin genel olarak özellikleri ve getireceği yararlar şöyle sıralanabilir:

 • Müşterinin tercih edebileceği çeşitli m2’lerde, size özel, kapalı ofis alanlarıdır.
 • Bünyesinde daima üye olan şirketler ya da firmalar için profesyonel bir operasyon ekibi bulundurur. Müşteri aidat ve stopaj ödemeden, zaman, para ve işgücü kaybetmeden ofis sahibi olunur.
 • Sahaya inmek isteyen müşteriler için idealdir.
 • Kiralık hazır ofis sisteminde posta-kargolar yönetilir ve şirkete ya da firmaya bildirilir,
 • Şirkettin ya da firmanın misafirleri karşılanır ve ağırlanır.
 • Gelen telefonlar cevap verilip müşterinin tercih ettiği numaraya aktarılarak bildirilir.
 • Eğer üye olunmuşsa bazı hizmetlerin ücretsiz kullanım haklarına sahip olur.
 • Müşteri eğer üye olmuşsa network hizmetinden yararlanır.
 • Video konferans sisteminden yaralanır.
 • Bağımsız profesyonel girişimciler olarak birbiri ile ilişkiler geliştirilebilir.

Kiralık hazır ofis İzmir şehrinde yüksek hızlı fiber internet, vale servisi, Soul Room, toplantı odaları, etkinlik odaları hizmeti sunmakla beraber aynı zamanda da meditasyon eğitimi, yoga gibi etkinliklerine de önem verir. Kiralık hazır ofis İzmir şehrinde ofislerde özen gösterilmiş, modern ve fonksiyonel mobilyalarla dekore edilmiştir. Kiralık ofislerde sekterler genelde birden fazla dil bilirler. Bu da şirketler için saygın bir görünüm kazandırmaktadır. İstenilen büyüklükte ve içinde tüm demirbaş eşyanın mevcut olduğu, klima, mutfak alanı ve paylaşımlı kütüphaneler gibi ihtiyaçların olduğu bir ofis türüdür.

Hazır ofis kiralama sisteminde yeni personel alındığında daha fazla masa alanı ekleme hizmeti sunar. Ofis alanları müşterinin tercih edeceği alanlara sahip çeşitliliktedir.

Post Your Thoughts

Gönder
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?

Sizi Arayalım!

  Adınız Soyadınız

  E-posta Adresiniz

  Telefon Numaranız

  Ofis Türü

  Kişisel verilerinizin gizliliği ve korunmasına önem veriyoruz. Doldurduğunuz form ile kişisel verileriniz işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili aydınlatma metnimize buradan ulaşabilirsiniz. Sayfa linki