, Hazır Ofis

Hazır Ofis Avantajları

HAZIR OFİS KİRALAMA NEDEN AVANTAJLI

CorpNeed Hazır ve Sanal Ofis Çözümleri olarak İzmir’in en prestijli plazası Folkart Towers’ta şirketlere yasal iş adresi hizmeti sunuyoruz.

Yeni iş kuracak kişilerin karşılaştığı en büyük engel, yüksek kuruluş maliyetleridir. Şirket kurmak istediğinizde karşınıza çıkan en büyük masrafların başında ofis kirası geliyor. Sadece ofis kiralamakla iş bitmiyor, beraberinde stopaj, sabit giderler, aidat, telefon, temizlik, mutfak, dekorasyon gibi, sürekli artan maliyetler.

Bu kadar zahmete katlandıktan sonra, bir başka soru kafanızı kurcalamaya başlıyor. Acaba, kiraladığınız ofisin lokasyonu ve bina özellikleri müşterilerinizin güvenini kazanmaya yeterli olacak mı? Artık iş dünyasında imaj her şeyin başında geliyor. Çünkü markanızın veya şirketinizin imajı şirket adresiniz ile doğru orantılı.

Bu soruların karşılığını Sanal ve Hazır ofisler veriyor. Hazır ofis kiralama yöntemi, şirketlere iş hayatına hızlı, güvenli ve prestijli bir giriş yapma imkanı sağlıyor.

CorpNeed diğer hazır ofis firmalarından farklı olarak, içinde barındırdığı belediye uygunluk ve itfaiye raporları sayesinde her sektörden firmalara “iş yeri açma ruhsatı” alma imkanı sağlıyor.

Gönder
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?

Sizi Arayalım!

    Adınız Soyadınız

    E-posta Adresiniz

    Telefon Numaranız

    Ofis Türü

    Kişisel verilerinizin gizliliği ve korunmasına önem veriyoruz. Doldurduğunuz form ile kişisel verileriniz işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili aydınlatma metnimize buradan ulaşabilirsiniz. Sayfa linki