, Sanal Ofis

Girişimciler İçin Sanal Ofis

Teknoloji sayesinde işini mobil mekânlarda yürütme arzusu, hazır ve sanal ofislere ilham kaynağı oldu. Son 10 yılın trendi, sosyal mekânlarda çalışma isteği, kafeleri mesken tutan genç kuşağın trendi haline geldi. Genç kuşağın kafelerde başlayan bu süreci, yaptığın işin büyümesi ile birlikte, genç yatırımcıyı özgür ortamda çalışma isteğinden vaz geçmeden, daha profesyonel ve kurumsal ortama taşıma ihtiyacını doğurdu. İşte tam bu noktada arayış içine giren genç girişimci sanal ofislerle tanıştı.

Zaten iletişim çağında hız ile yarışan genç nüfus, iş hayatının hızına bu yolla adapte olmayı başardı.

Girişimciler İçin Sanal Ofis

Girişimciler İçin Sanal Ofis

Peki, nedir bu sanal ofis?  En basit ifade ile yasal olarak ticari şirket adresinizdir. Neden evim değil de, sanal ofis? Çünkü ofisiniz imzanızdır. Müşteri gözünde prestij güven demektir. Müşterinizin kartvizitinizde ilk batığı yer, şirketinizin adresidir.

Sanal ofisler tüm resmi işlemler için kullanılır. Firmanız adına sekreterler çağrılarınızı karşılar ve cep telefonunuza yönlendirir, siz ofis dışında iken posta&kargo&resmi evraklarınız teslim alır ve muhafaza eder. . Siz ofis dışındaki iken sekreteriniz toplantılarınızı organize eder. Müşterilerinizle, özel görüşmelerinizi veya ekip çalışmalarınızı toplantı odalarında yapabilirsiniz

Londra, ,İstanbul ve İzmir sanal ofis hizmeti için CorpNeed firması her sektörden firmaya hizmet vermektedir. İzmir Folkart Towers, İstanbul Torun Center ve ByOffice ve Londra Bloomsbury’de sanal ve hazır ofislerimizden faydalanabilirsiniz.

Sizde yeni girişimci iseniz, sanal ofis sayesinde şirketiniz düşük maliyetlerde kurabilirsiniz.

Post Your Thoughts

Gönder
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?

Sizi Arayalım!

    Adınız Soyadınız

    E-posta Adresiniz

    Telefon Numaranız

    Ofis Türü

    Kişisel verilerinizin gizliliği ve korunmasına önem veriyoruz. Doldurduğunuz form ile kişisel verileriniz işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili aydınlatma metnimize buradan ulaşabilirsiniz. Sayfa linki