, Sanal Ofis

E Ofis İzmir

E ofis İzmir şehrinde girişimcilere, kurumsal firmalara, şirketlere, sahada çalışmak isteyip de ofise ihtiyaç duymayanlara sunulan en uygun ofis tipidir. Ekonomik kriz nedeniyle küçülme yoluna giden firmalar için bulunmaz bir ekonomik seçenektir. Aynı zamanda içinde mobilya dâhil tüm eşyaların mevcut olduğu, klima, mutfak alanı ve paylaşımlı kütüphaneler gibi ihtiyaçların da olduğu bir ofis türüdür ve e ofis İzmir şehrindeki profesyonel hizmetler diğer şehirlere göre daha fazladır. Sermaye gerektirmez aylık ya da yıllık ödemeler bulunur. Tabii ki bu arada iş sahibi kira ödeme karşılığı alınacak faturaları gider olarak da gösterilebilir. Stopaj ödemesi yoktur. Sabit ücret sadece ofis için ödenir. İstenildiğinde kiralık hazır ofis 7/24 ofis kullanımı hizmeti verir. 24 saat güvenliği olur.

 • E ofis ile firmaların ve şirketlerin çalışma verimi artar.
 • Sadece mobil çalışanlar için en uygun seçenektir.
 • Şirketlerin yaptıkları sözleşme çerçevesi içinde istedikleri lokasyonda toplantı odası ve çalışma masası kullanma hizmeti verir.
 • Firmaların iş prestiji yükselir.
 • Tüm e ofislerde ortak ofis ve Business Lounge kullanımı
 • Fiber internet altyapısı, Wifi hizmeti verir.
 • E Ofis eğitim ve etkinliklerine katılım için ücretiz hizmette bulunur.
E Ofis İzmir

E Ofis İzmir

Tabii önce firmaların ya da şirketlerin hangi tür  hizmet paketini seçecekler belirlemeleri  gerekir. Bunun için de şirketin ya da firmanın durumu belirlenmelidir. Toplantılar için önceden tarihler bildirilip rezervasyon yaptırımadır. E ofis İzmir şehrinde firma sahibi ya da şirket kendi işiyle uğraşırken ücretsiz hizmetin içinde bulunan profesyonel ekip sekreterlik işlerini yürüten hizmeti vardır. Yani telefonlara şirket adına cevap verir. Misafirleri karşılar. Posta-kargolarını yönetir ve müşteriye bildirir. Böylece firma ya da şirket sahibi hiçbir ofise bağı kalmadan özgürce çalışma olanağı bulur.

Üyeler tercih ettikleri belli bir limite kadar, istedikleri bölgede ücretsiz olarak toplantı odası ve çalışma masası kullanımı yapabilir. Ödemede ekonomik paket seçenekleri vardır. Ancak sabit ücrete neler dâhil öğrenilmeli, sözleşmede okunmalıdır. Esnek zamanlı kiralama hizmeti vardır. Müşteri kendi hattını ya da eğer tercih ederse firmanın hattını tercih edebilir. Müşterinin tercih edebileceği çeşitli m2’lerde alanlar bulunur. Video konferans sisteminden yararlanır. Şirkettin ya da firmanın misafirleri karşılanır ve ağırlanır. Müşteri temizlik işiyle ilgilenmez. Ücretsiz otopark hizmeti verir.

Post Your Thoughts

Gönder
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?

Sizi Arayalım!

  Adınız Soyadınız

  E-posta Adresiniz

  Telefon Numaranız

  Ofis Türü

  Kişisel verilerinizin gizliliği ve korunmasına önem veriyoruz. Doldurduğunuz form ile kişisel verileriniz işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili aydınlatma metnimize buradan ulaşabilirsiniz. Sayfa linki