, Genel

Artık Zaman Eskisinden Daha Hızlı Akıyor

Artık Zaman Eskisinden Daha Hızlı Akıyor

Artık Zaman Eskisinden Daha Hızlı Akıyor

Günün, haftanın, ayın, yılın akış hızı eskisine göre %20 daha hızlı algılanmaya başladı. Bilim insanlarının yaptığı açıklamalara göre 24 saatlik zaman dilimini 19 saat olarak algılıyoruz. Zamanın bu denli hızlı akmasındaki en geçerli sebep, gelişen teknoloji ile birlikte birçok işimizi bir yerden bir yere gitmeden oturduğumuz yerden yönetebiliyor olmamız.

Artık toplantı yapmak için müşterilere gitmek yerine tele konferans yapılabiliyor. Satmak istenilen ürün için kapı kapı dolaşmak yerine internet ortamından pazarlaması yapılabiliyor. Para akışı için internet bankacılığı, mali ödemeler için devlet kurumlarının web sayfaları artık hizmet veriyor.

İş hayatındaki bu hızlı tempo beraberinde, esnek ofis çalışma ortamlarını yarattı. Şirket sahiplerinin Sanal Ofis sekreterleri sayesinde çağrıları karşılanıp, posta kargoları teslim alınıyor. Misafirleri toplantı odalarında ağırlanabiliyor.

 

Post Your Thoughts

Gönder
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?

Sizi Arayalım!

    Adınız Soyadınız

    E-posta Adresiniz

    Telefon Numaranız

    Ofis Türü

    Kişisel verilerinizin gizliliği ve korunmasına önem veriyoruz. Doldurduğunuz form ile kişisel verileriniz işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili aydınlatma metnimize buradan ulaşabilirsiniz. Sayfa linki